چسب دوطرفه برای چوب

چسب دوطرفه برای چوب

بهترین چسب دوطرفه برای چوب چیست ؟

برای سطوح چوب بهترین چسب ها چسبهای پوست پیازی دوطرفه است چرا که سطوح چوب اغلب از سطی صاف هموار برخوردار است و قبل از چسبکاری میتوان به راحتی آن را پرداخت کرد و سطحی صاف به آن بخشید . از این رو چسب های دوطرفه شیشه ای یا پوست پیازی میتوانند گزینه ای بی نظیر برای این سطوح باشند . چسب های دوطرفه ژله ای و فوم مناسب سطح چوب نیستند مگر برای تخته شاسی ها و ازین قبیل کاربریها استفاده شود

اگر برای سطح فلزی ، چوب و پلاستیک و یا هر متریال دیگری دنبال بهترین چسب دوطرفه هستید ، چسب پیشگام وارد کننده اصلی چسب دوطرفه های آلمانی در خدمت شماست . انواع چسب های دوطرفه بی رنگ ، ژله ای ، چسب پایه کلیشه ، کلبه چسب های تزا و سایر برندهای آلمانی در عرض و طول های استاندارد موجود میباشد .

درودگران هدف دیگر چسب های دوطرفه هستند . در صنف نجاری استفاده از چسب دوطرفه روز به روز بیشتر میشود . اهمیت چسبهای دورو در اتصالات قطعات چوبی میتواند ما را به این باور برساند که به جای اتصالات پیچ ، تیپو ، اسکا ، چسب چوب و…. بتوانیم در بسیاری مواقع از چسب دورو استفاده کنیم . و البته کاربردهای دیگری که در ادامه توضیح خواهیم داد جذابیت اتصالات چوب با چسب دوطرفه را بیشتر میکند با ما همراه باشید با فروش چسب های دورو مخصوص سطح چوبی.

کاربردچسب دوطرفه در نجاری

چوب بستر مناسبی برای استفاده چسب دوطرفه میباشد . یکی از سطوحی که به محض لمس چسب های دوطرفه سریعا جذب میشود سطح چوبی است به طوری که در اتصالات قطعات چوبی گاها اتصالات پیچ ، میخ و …. حذف شده و به جای آن چسب دوطرفه پیشنهاد میشود . برخی کاربردهای چسب دورو برای چوب عبارت است :
مونتاژ استند ها

انواع استندهای عطر ، ادکلن ، مواد غذایی ، چای ، لوازم آرایشی و…. از ورق های چوبی ام دی اف یا ورق های پلکسی تولید میشود که برای مونتاژ نیاز به چسب دارند . در بسیاری استندها میتوان از چسب دوطرفه برای مونتاژ استفاده کرد . چسب دوطرفه فوم و شیشه ای با کیفیت درجه یک تضمینی برای انواع استندها در چسب پیشگام توزیع میشود .
تخته شاسی

کار با تخته شاسی مستلزم استفاده از چسب های دوطرفه است . سطح تخت شاسی نیاز به مصرف بالای چسب دوطرفه دارد و هر چه سطح کار وسیع تر باشد انتخاب چسب دوطرفه سخت تر میشود چرا که کیفیت چسب باید به گونه ای باشد تا بتواند در سطح وسیع نیز یکنواختی خود را حفظ کند . چسب پیشگام برای شما عزیزان پیشنهاد خوبی دارد . خرید چسب دوطرفه تزا اصل و چسب لوهمن از نوع پوست پیازی میتواند کار شما را راه بیندازد .
تزییات ساختمانی

در تولید حروف ، اعداد ، اشکال هندسی ، استیکرها و…. انواع و اقسام تزییات چوبی و پلکسی شما نیاز به یک بستر مناسب برای چسباندن آن روی دیوار یا سایر سطوح دارید . استفاده از چسب دوطرفه بهترین پیشنهاد است که با آن نیاز نیست آسیبی به سطوح بزنید و یا کثیف کاری های چسب مایع نیز در آن حذف میشود . پیشنهاد ما برای چسب دوطرفه چوب در تزییات داخلی چسب دوطرفه فوم ، چسب دوطرفه شیشه ای و تیشو یا همان پوست پیازی میباشد .