چسب دوطرفه برای کف پوش

چسب دوطرفه برای کف پوش

چرا چسب دوطرفه برای کف پوش ؟!!!

چسب های دوطرفه خواص مکانیکی بی نظیری دارند که تنها برای نصب کف پوش بلکه در کلی از کارهای ساختمان میتواند پیشنهاد بهتری باشد .

ساختمان ها روز به روز مدرن تر و از دکوراسیون داخلی گرفته تا نمای بیرون هر روزه تحت تاثیر تنوع معماران و شرکت های خدماتی قرار میگیرند . این روزها اجرای کف پوش آمار بالایی در خدمات داخلی ساختمان دارد . برای نصب کف پوش ساختمان ما به شما پیشنهاد میکنیم به جای استفاده از کلی چسب مایع ، چسب دوطرفه مخصوص کف پوش را امتحان کنید .

اما چرا چسب دوطرفه برای کف پوش :
1. چسب دوطرفه کثیف کاری ندارد

نیازی به کثیف کاری کف ساختمان و استفاده از قلم و کاردک و…. ندارد و برای استفاده از آن نیازی نیست همه جا بوی چسب بگیرد و با نصبی بسیار تمیز میتوانید کف منزل را آماده اجرای کف پوش کنید .
2. نصب کف پوش آسان است

چسب دوطرفه برای کف پوش به شما این لذت را میبخشد که حتی اگر کاملا در این امر مبتدی باشید بتوانید کف پوش ها را نصب کنید . شما به راحتی با یک شبکه بندی ساده میتوانید زمینه را آماده چسبکاری کنید و زمانی که قصد استفاده از کفپوش دارید لایه دیگر آن را بردارید کف پوش را اجرا کنید .
3. نیازی به چسبکاری کامل کف نیست

طبیعتا با چسب مایع ما باید کل کف ساختمان را از چسب مایع پر کرده تا بتوانیم کفپوش را اجرا کنیم . اما چسب دوطرفه مخصوص کف پوش را در شبکه بندی خاصی روی کف استفاده میکنیم و نیازی به این نیست تا تمام کف را از چسب دوطرفه بپوشانیم .
4. دوباره کاری با چسب دوطرفه امکن پذیر است

فرض کنید قسمتی از کفپوش ا قرار است به هر دلیلی تعویض کنیم . طبیعتا برداشتن کفپوش از روی چسب مایع زیاد خوشایند نیست و شاید حتی خود کفپوش آسیب ببیند . اما در چسب دوطرفه اینگونه نیست . میتوانید با سبکی خاص کفپوش را بردارید و آن را عوض کنید به طوری که هیچ اثری روی کف ساختمان باقی نماند .
بهترین چسب دوطرفه برای کف پوش

چسب دوطرفه فوم بهترین پیشنهاد ما به شماست . چسب پیشگام انواع چسب دوطرفه فوم را در برندهای مختلف ، سایزبندی و رول های با متراژ دلخواه مشتری ارائه میکند . برای خرید بهترین چسب دوطرفه مخصوص کف پوش با ما تماس بگیرید .