چسب دوطرفه سلولوزی

چسب دوطرفه سلولوزی

چسب دوطرفه سلولوزی

انواع چسبهای دوطرفه سلولوزی را بشناسید . از ما میپرسند که چسب تیشو چیست ؟ چسبهای دوطرفه تیشو یا همان سلولوزی چسبهایی هستند که اغلب در بسته بندی های عمومی مورد استفاده قرار میگیرند . امروزه نیاز به این چسبهای دوطرفه روز به روز بیشتر میشود و در صنایع مختلف از نیازهای اصلی بسته بندی بشمار میرود . در خرید چسب دوطرفه سلولوزی دقت کنید . گاها افراد هستند که با برندهای چینی و تقلبی در این بازار سو استفاده‌های زیادی میکنند .

قیمت چسب دوطرفه تیشو

جهت استعلام قیمت این چسبها ی دو طرفه به دلیل نوسانات بالای بازار نمیتواند در وبسایت درج شود . لذ ا ما برای این مشکل به شما راهنمایی های داریم که قیمت چسب دوطرفه سلولوزی به چه عواملی بستگی دارد و نواسانات آن وابسته به چه فاکتورهایی میباشد . عمده دلایلی که قیمت روز چسب تیشو و سایر چسبهای دوطرفه را تعیین میکند عبارتند از :

ارزش پول ملی و نوسانات ارزی
قیمت مواد اولیه چسب دوطرفه تیشو
هزینه های جابجایی و حمل و نقل و هزینه های نیرو انسانی و هزینه های گمرکی

کاربردهای چسب سلولوزی

چسبهای دوطرفه تیشو چسبهایی هستند که به دلیل خواص چسبندگی بالا در کلیه بسته بندیهای سبک و سنگین استفاده میگردند اما اغلب در بسته بندیهای بک استفاده میشوند چرا که مانند چسبهای کنفی استحکام بالا ندارند . از کاربردهای چسب بسته بندی تیشو یا همان چسب دوطرفه سلولوزی میتوان به موارد زیر اشاره کرد

بسته بندی روی مواد غذایی
نصب کاور و لیبل روی محصولات
کاربردهای آزمایشگاهی
کاربردهای تولید کیف و کفش
و همچنین از چسبهای

چسب سلولوزی مایع

چسب سلولزی مایع نوعی چسب حرارتی است که معمولا به شکل لوله ای وگرانول تولید شده اند و با گرم شدن قابل استفاده میباشند این چسبها از قدرت چسبندگی بالایی برخوردار هستند به خاطر کیفیت در چسبندگی و نوع کاربرد آن در کارهایی مانند تولیدات کفش ،چسباندن پلاستیک ،چوب، کاغذ ،چسباندن کاشی،خودرو سازی و…استفاده فراوان می شود.

چسب دوطرفه حرارتی

چسب دو طرفه حرارتی از جمله چسبهایی هستند که در برابر حرارت بالا مقاومت می کنند این چسبها را در دو نوع S1 وS5 تولید می شودکه نوع S5 آن تحمل حرارت بالاتری تا120درجه را هم دارند از این چسبها در همه جا مصرف دارنداز جمله در خانه برای چسباندن شیشه شکسته یا آینه کاربرد دارد در اتصال دو فلزو وسایل آهنی از چسبهای دوطرفه حرارتی میتوان استفاده کرد مصرف چسب حرارتی در آشپزخانه هم به علت چسبندگی بالای آن ومقاومت در برابر حرارت کاربرد داردچسبهای حرارتی متشکل از چند ماده ازجمله پلی ایلن است کهاستحکام آنرا در سطوح بالا برده است در حین کار نگران ناهمواری در سطوح نباشید این چمحصول میتواند به خوبی در کار وظیفه خود را انجام دهد.

چسب دوطرفه پوست پیازی

چسبهای دوطرفه از جمله پرکاربردترین چسبها در سراسر جهان هستند به علت قدرت چسبندگی بالای آنها در سطوح از محبوبیت خاصی بین مردم برخوردارندامروزه برای متصل کردن بسیاری از ابزارها به هم مردم دیگر مجبور نیستند بوسیله برشکاری وجوش دادن زیبایی را از بسیاری وسایل بگیرند استحکام بالای چسبهای دوطرفه میتواند باقدرت بالایی دوشیع را به خوبی با هم متصل کند بدون اینکه برروی سطوح اثری از خود نمایان کند به چسبهای دوطرفه چسبهای نامرئی هم گفته میشود زیرا خود را در پشت سطح یا لابه لای اشیاع پنهان میکند یکی از این چسبهای بادوام چسب دوطرفه پوست پیازی است که استحکام وقدرت بالایی درکل کار از خود نشان میدهند.

چسب دوطرفه پوست پیازی چیست؟

چسب دوطرفه پوست پیازی به شکل نواری را باعرض 50تا100متری ودر عرض 5 تا1000میلیمتر تولیدشده وبه بازارفروش عرضه میگردد این چسبها به وسیله ماده چسبنده ای بسیار قوی حامل یا کرپراز دوطرف پوشش داده شده است وبا یک لایه نازک کاغذی رنگ پوست پیازی یا فیلم برروی چسب کشیده شده است چسب دوطرفه پوست پیازی برای چسباندن عکس روی شاسی کاربرد دارد دربرشهای لیزری وقرارگرفتن دربرابر حرارت این چسبها مقاومت خوبی ازخود نشان می دهند ولبه آنها نمیسوزد.

چسبهای دوطرفه پوست پیازی چه کابردی دارند؟

کارتن سازی
عکس وآلبوم
برشهای لیزری
صحافی کتاب های قدیمی و…
تولیدات پوشاک وپارچه
تولیدات پاکت نامه و…
چسبهای سلولزی

در مقابل چسبهای صنعتی نیازی به حرارت ندارند وتحمل بار زیادی را دارند امروزه در بازار خرید چسب انواع واقسام مختلفی از چسبها وجود دارد که هرکدام خاصیت خودشان را دارند هنگام خرید دقت وآگاهی لازم را داشته باشید برخی از سودجویان محصول بی کیفیت ونامرغوب خود را باقیمت ارزانتری به مردم میفروشند هیچ گاه به خاطر ارزان بودن کیفیت محصول را فدا نکنید برای چسباندن چسب دوطرفه پوست پیازی به هر چیزی ابتدا قبل از هرکاری روی سطح مورد نظر راتمیز کنید چای چسب باید عاری از هر گونه آلودگی باشد لکه هایی مانند چربی وجای چسب را به خوبی تمیز کنید ودر صورت نیاز از مواد تمیز کننده استفاده کنید سپس خشک کرده وبه اندازه نیازاز چسب ببرید وروی سطح مورد نظرقرار دهید اگر احیانا حباب یا هوایی زیر چسب ایجاد شده می تولنید بوسیله کاردک حباب راخارج کنید.

ویژگیهای چسبهای پوست پیازی (سلولزی یا تیشو)

مقاوم در برابر حرارت
کیفیت بالای چسبندگی
عایق بندی درسطوح
کاهش خوردگی در اجسام

چسب دوطرفه

امروزه برای چسباندن آینه بر روی سطوحی مثل شاسی یا دیوار یا کمد ام دی اف از ابزاری مانند میخ یا پیچ ومهره استفاده نمی کنند زیرا با این کار هم خوردگی در ابزار به وجود می آید وهم باعث آسیب به دیوار می شود با استفاده وکمک گرفتن از چسب دوطرفه به راحتی میتوان ابزار را به هر سطحی از سطوح بچسبانید وبرای همیشه ازتمیزی وثابت ماندن آنها لذت ببرید