چسب دوطرفه مخصوص استیکر

چسب دوطرفه مخصوص استیکر

استیکر شیشه ای چیست ؟

استیکر مغازه یا استیکر شیشه ای برچسبی بوده که بر روی شیشه درب محل کار , مغازه , فروشگاه و… قابل اجراست این نوع در زمینه ای بی رنگ طراحی شده و برای طراحی آن از وینل شفاف استفاده می شود همین امر نیز باعث افزایش بعد تبلیغاتی آن می شود این نوع محصول از دو طرف قابل دید می باشد .

استیکر لایه ای نازک از و پشت چسب دار می باشد که بر روی آن طرح های تبلیغاتی و یا طرح های دلخواه به سفارش مشتری به چاپ می رسد استیکر های تبلیغاتی و تزئینی در محیط های خارجی و یا داخلی بر روی سطوح چسبانده می شوند طرح مد نظر مشتری بر روی سطوح وینیل چاپ و با کاتر پلاتر برش داده می شود به منظور تبلیغات و اطلاع رسانی از این محصول بر روی بدنه قطار مترو , ماشین های حمل بار , خودروها , شیشه مغازه ها و… مورد استفاده قرار میگیرد بهترین استیکر باید ضد خش , ضد آب و در برابر نور خورشید مقاوم باشد . چسب دوطرفه مخصوص چاپ استیکر شیشه ای مغازه را با بهترین کیفیت از ما بخواهید .

مزایای چاپ استیکر شیشه ای مغازه

مهم ترین دلیل استفاده از چاپ استیکر شیشه ای مغازه برای تبلیغ کسب و کار و رشد موقعیت می باشد که می توان برند تجاری را در طیف گسترده ای منتشر نمود این استیکر ها معمولا بر شیشه مغازه ها و سوپر مارکت ها کاربرد دارند و در نوع خود بینظیر بوده و به طور وسیعی محصول مورد نظر را در دید مخاطب قرار می دهند این روش تبلیغاتی هزینه پایینی داشته و اقشار مختلف جامعه ساکن در حاشیه شهر ها و روستاها با دیدن تبلیغات ترغیب به خرید شوند چاپ این محصول این امکان را به تولید کننده داده تا با قیمتی مناسب تعداد بیشماری از آن را در هر منطقه به سایرین معرفی نماید بنابراین این روش تبلیغاتی همان اهداف تولید کننده و فروشندگان است یعنی « تبلیغات ارزان و پربازده »

نکته : یک استیکر با کیفیت و مقاوم با یک چسب دوطرفه با کیفیت میتواند دیده شود . چسب دوطرفه مخصوص استیکر را از ما تهیه کنید که ما در هر متراژ و با عرض های مختلف این چسب ها را ارائه میکنیم.

چگونه استیکر شیشه را بچسبانیم ؟

چاپ استیکر شیشه ای مغازه نحوه صحیح چسباندن آن می تواند تأثیر شگرفی در دیده شدن محصول شما داشته باشد برای چسباندن این محصول ابتدا توسط آب و مواد شوینده مانند ریکا سطح مورد نظر را از هر گونه آلودگی پاک نمایید سطح را با آب و ریکای مخلوط شده مرطوب نموده تا از حباب های اضافی جلوگیری شود و استیکر را روی سطح بچسبانید پس از چسباندن با یک کاردک نرم آب زیر استیکر را خالی نموده و حدود 2 یا 3 ساعت اجازه دهید تا استیکر و سطح خشک شود پس از اطمینان از محکم شدن استیکر می توان توسط سشوار با گرم کردن آن , آن را از سطح مورد نظر جدا کنید در صورتی که می خواهید در فصل زمستان استیکر را بچسبانید از آب استفاده نکنید و آن را بدون آب بچسبانید .

بهترین چسب دوطرفه مخصوص استیکر

استیکرها از نصب روی سرویس خواب کودک و تزییات منزل گرفته تا شیشه درب های مغازه ، فروشگاه ها و….. برای ثبات دائم نیاز با یک چسب دوطرفه اورجینال و با کیفیت دارند .

چسب ها کاملا اورجینال و آلمانی هستند و هیچ چسب دوطرفه چینی و فیک در مجموعه چسب پیشگام توزیع نمیشود.
چسب ها پشتوانه فروش دارند و این را بدانید که ما وارد کننده اصلی چسب دوطرفه آلمانی هستیم.
قیمت خرید شما از این مجموعه قیمت دست اول میباشد.