چسب دوطرفه مخصوص ورق پلکسی

چسب دوطرفه مخصوص ورق پلکسی

چسب دوطرفه مخصوص ورق پلکسی

اگر دنبال چب دوطرفه ای میگردید که بعد از برش ورق پلکسی آثار و علائم سوختگی چسب دیده نشود و به راحتی قطعات برش خورده ورق پلکسی از هم جدا شوند جای درستی آمده اید . چسب پیشگام فروشنده اصلی چسب های دوطرفه آلمانی در خدمت شماست . نوعی پلاستیک شفاف وجود دارد که از نوع پلی کربنات است که با نام تجاری پلکسی گلاس شناخته می شود این مواد پلاستیکی که ظاهری شیشه مانند دارند دارای صفحه ای شفاف می باشند که درابعاد مختلف 8.1 در 2.1 و دارای ضخامتی بین 1 تا 40 میلیتر هستند . از آنجایی که پلکسی گلاس در برابر گرد و خاک محافظت خوبی ندارند به همین منظور آنها را با روکش های مقوایی پوشش می دهند ک هنگام استفاده از روی سطح جدا خواهند شد این پلاستیک ها دارای وزنی سبک و در انواع رنگ بندی های مختلف می باشند که در بسیاری از محیط ها از جمله سقف های رنگی قابل استفاده می باشند از قابلیت های این ورق ها رد کردن نور و تبدیل نور به رنگ های مختلف می باشد.

نورگیر پنجره ها
سقف های رنگی باشگاه ها و سالن ها
ایستگاه های اتوبوس
ساخت درب های اتوماتیک
شیشه های تزئینی درب و پنجره های سنتی
پارتیشن بندی
تولید شابلون ها
صنایع ساختمان سازی
صنایع دستی و کاردستی
کاربرد در باجه های بانکی و اداره ها
در طراحی کابینت آشپزخانه
پنل های جداکننده رنگی
دکوراسیون
وسایل دکوری و تزئینی
استندهای تبلیغاتی
طراحی تولید هدایا

صنایع خودروسازی : شیشه های خودرو و چراغ ها

کاربرد ورق پلکسی درموارد خاصی می باشد مانند محیط های لوکس و فانتزیدر انواع آینه های تزئینی ، وسایل دکوری ، طراحی های داخلی ، انواع لامپ های رنگی و تزئینی برای زیبا سازی محیط در مراسمات جشن ، سقف های رنگی و…استفاده نمود طراحی زیبا و رنگ بندی مختلف و سطوح روشن این محصول باعث می شود محیط را در زیبایی دو چندان جلوه دهد.

ویژگی های ورق پلکسی

کاربرد از ورق پلکسی معمولا به خاطر انعطاف پذیری محصول می باشد آنها مقاومت بالایی نسبت به شیشه ها در برابر ضربات و فشارهای ناشی از وزش باد و قرار گرفتن در مقابل نور خورشید دارند . معمولا بیشتر محصولاتی که با کاربرد ورق پلکسی تولید می شوند در مقابل نور خورشید و عوامل محیطی مانند آفتاب و بارش ها قرار می گیرند از ویژگی های ورق های اکریلیک می توان به عدم رد کردن گرما و حرارت از خود اشاره نمود دیگر آنکه رنگ بندی آنها با قرار گرفتن در برابر نور آفتاب تغییر رنگ نداده و کدر نمی شوند وزن سبک این محصولات باعث می شود که به راحتی و بدون آسیب رساندن در هر محیطی کاربرد داشته باشند یعنی در شرایطی که بر اثر زلزله با برخورد اجسام سنگین دچار شکستگی شوند به علت سبک بودن و عدم آسیب هیچ خسارتی به محیط یا حتی برخورد با افراد نخواهند رساند.

ورق های آکریلیک به عدم نفوذ آب و رطوبت می توان گزینه مناسبی برای استفاده در سقف و به عنوان شیشه درب و پنجره ها باشد و حتی نوعی عایق بندی محسوب می شوند با اینکه نور را از خود عبور می دهند اما گرما و سرما را جذب نمی کنند و مقاومت بیشتری نسبت به شیشه ها از خود دارند