چسب دوطرفه ژله ای

چسب دوطرفه ژله ای

چسب دوطرفه ژله ای

چسب دوطرفه ژله ای یک چسب حرارتی است یعنی پس از گرم شدن مورد استفاده است و برای انواع متریالها کاربرد دارد مانند چسباندن شیشه، وسیله‌های چوبی ، چسباندن پلاستیک به هم ،چسباندن استیل و…ودر جاهایی که نمیتوان اجسام را سوراخ کرد مانند شیشه وآهن می توان از چسب ژله ای استفاده کرد چسبهای ژله ای دوطرفه از قدرت چسبندگی بالایی برخورداراست وهمین قابلیت آن باعث بکارگیری چسب متصل کردن اجسام سخت در صنعت خودرو سازی شده است .

چسب ژله ای مشکی

یکی از کاربردهای چسب ژله ای مشکی در صنعت خودروسازی است که برای چسباندن انواع زه خودرو استفاده میشود این چسبها در شرایط سخت آب وهوایی یعنی گرمترین وسردترین روزها خاصیت خود را از دست نمیدهند در مواقعی که برای متصل کردن دو جسم به همدیگر از اتصالاتی مانند پیچ ومیخ نمیتوان به کار گرفت از چسبهای دو طرفه ژله ای میتوان استفاده کرد.

شرایط زیر کار درکیفیت چسب تآثیر دارد

اگر انتظار دارید شیئی که به هم میچسبانید برای مدتی به همان حالت بماند باید ابتدا زیر کار تمیز وعاری از هر گونه آلودگی کثیفی باشد و دیگر اینکه محل اتصال خی س هم نباشد اگرچه این چسبها بعداز کار با آب هم کنده نمیشوند اما درحین کار وچسباندن نباید زیر کار خیس یا مرطوب باشدهرچه جای چسب خشک و تمیزتر باشد قدرت چسبندگی را بالاتر میبرد.

مراحل استفاده از چسب دوطرفه ژله ای

ابتدا محلی را که باید چسب بزنید حسابی تمیز کنید یعنی نباید هیچ چسبی از قبل یا چربی و… روی سطوح داشته باشد یا در صورت نیاز محل را با مواد شستشو بشویید و کاملا خشک کنید سپس به اندازه محل مورد نظر از چسب ژله ای جدا کنید ودر روی کار قرار دهید سپس باکمی فشارحبابهای زیر چسب را خالی کنید درصورت نیاز برای استحکام و کیفیت چسبندگی بیشترچسب یک سشوار روی چسب بگیرید تا کمی گرم شود پس از آن لایه رویی را از روی چسب برداشته اشیاء یا زه یا هرچیزی که قرار است به هم متصل شود را به چسب بچسبانید.

امروزه انواع چسبهای دوطرفه رایج در بازار با اندازه و رنگهای مختلف وجود دارد مانند چسبهای دوطرفه پزشکی ،قاب شاسی ،دوطرفه تزا ،تسا ،دوطرفه پوست پیازی ،،دوطرفه تیشو ،دوطرفه انیونی ،چسب دوطرفه زه ،و…هستند.

چسبهای دوطرفه معمولابه صورت

چسبهای دوطرفه رولی
چسبهای دوطرفه قطعه ای
چسبهای دوطرفه ورقه ای

هنگام خرید دقت لازم را داشته باشید در بازار خرید انواع واقسام چسب ها بابرندهای مختلف موجود است بهتراست به خاطرارزانتر بودن محصول بی کیفیتی را خریداری نکنید که کارایی لازم را نداشته باشد.

چسبهای پزشکی را معمولا به خاطر ضد حساسیت بودنشان در بیمارستانها کلنیک ها و آزمایشگاه ها بیشتر مصرف میکنند که هنگام برداشتن از روی پوست واکنش کمتری نسبت به چسبهای دیگر پوست از خود نشان میدهد.

کاربرد چسب دوطرفه ژله ای در زه ماشین

یکی از بهترین گزینه های پیشنهادی بعد از چسب فوم برای زه ، چسب های دوطرفه ژله ای میباشند . این چسب های با خواصی که دارند از خطر جدا شدن زنجیره ای از سطح در امان هستند از این رو یکی از بهترین چسب های زه بشمار میرود . چسب دوطرفه ای ژله ای برندهای آلمانی را از چسب پیشگام بخواهید . ما وارد کننده اصلی چسب های دوطرفه از نوع ژله ای هستیم که این امکان را به شما میدهد تا :

در هر متراژی چسب ژله ای دوطرفه موجود میباشد
ابعاد برش های سفارشی خود را میتوانید به ما بدهید