چسب B7000  برای تعمییرات موبایل

چسب B7000  برای تعمییرات موبایل

چسب B7000  برای تعمییرات موبایل

چسب B7000 یک چسب صنعتی چندمنظوره است که دارای خصوصیات ویژه‌ای برای چسباندن مواد مختلف مانند پلاستیک، چرم، فلز، چوب، سرامیک، پارچه و… است. این چسب از مواد پلیمری ساخته شده و دارای مقاومت بالا در برابر ضربه، کشش، خمش، رطوبت و حرارت است.

چسب B7000 دارای خاصیت چسبندگی قوی و دائمی می‌باشد و مانع از جدا شدن قطعات چسبیده با یکدیگر می‌شود. همچنین، این چسب دارای خاصیت الاستیکی بالا است که در مواردی که نیاز به پرکنندگی فضاهای خالی می‌باشد، بسیار مفید است.

به دلیل خصوصیات منحصر به فرد چسب B7000، در بسیاری از کاربردهای مختلف مانند تعمیرات الکترونیکی، چسباندن گوشی موبایل، ساخت اکسسوری های دستی، تولید اسباب بازی، چسباندن سنگهای مصنوعی، پلاستیک و چوب، و بخصوص چسباندن صفحه ال سی دی استفاده می‌شود.

ویژگی های چسب B7000:

  • چسب نیمه سیال شفاف . پس از خشک شدن شفاف شفاف می ماند.
  • خاصیت ارتجاعی بالا
  • این چسب به آرامی خشک می شود (در ۶-۱۰ دقیقه) و امکان تنظیم قطعات را به ما می دهد. گیرایش نهایی این چسب پس از ۲۴ ساعت اتفاق می افتد.
  • بسته بندی شامل چسب ۵۰ میلی لیتری
  • چسب چند منظوره. ایده آل برای قطعات الکترونیک، تلفن های همراه، کامپیوتر، الیاف، جواهرات، اسباب بازی، فلز، شیشه، لاستیک، فیبر، کاغذ، سرامیک، چوب، پارچه، نساجی، نایلون، پی وی سی، چرم و مواد دیگر

بطور خلاصه چسب B7000 برای چسباندن صفحه ال سی دی و تعمییرات قطعات موبایل طراحی و تولید شده است.