کاربردهای دیواری چسب دوطرفه

کاربردهای دیواری چسب دوطرفه

کاربردهای دیواری چسب دوطرفه

چسب‌های دوطرفه اساس به دلیل اینکه میتوانند رابط خوبی برای اتصال دو جسم یا بهتر است بگوییم دو تکیه گاه باشند میتوانند در بیشتر محیط ها حضور داشته باشند که یکی از کاربردهای اصلی این چسب ها کاربردهای دیواری و اتصال اجسام کاربردی و تزیینی به دیوار میباشد .

چسب های دوطرفه کاربردهای زیادی دارند و در هر محیطی که امروز با آن سر و کار داریم نمونه هایی از کاربردهای آن را میبینیم . از اتاق خواب خانه تا راهرو و سرویسهای بهداشتی ، محیط کار و محیط های تبلیغاتی و تجاری ، خودرو ، موبایل و…..کلی کاربدرهای دیگر که شمردن آنها کار ساده ای نیست .  چسب دوطرفه مخصوص دیوار را به شما عزیزان معرفی خواهیم کرد و در ادامه با برخی کاربردهای دیواری چسب دوطرفه آشنا شوید :

نصب ساعت دیواری به دیوار با چسب دوطرفه
نصب تابلو به دیوار با چسب دوطرفه
نصب لوازم تزیینی پلکسی و چوبی به دیوار
نصب قفسه های سبک به دیوار
نصب تابلوهای راهنما و هشدار و تابلو اعلانات بیمارستان ها و….. به دیوار

چرا چسب دوطرفه را انتخاب میکنیم ؟

برای نصب و ثابت نگه داشتن موارد بالا ما چسب دوطرفه را پیشنهاد میکنیم و به وضوح میبینیم که این روزها کاربردهای دیواری چسب دوطرفه بیشتر و بیشتر میشوند . اما این انتخاب دلیل دارد و همین فواید چسب های دوطرفه است که مردم را مصمم به خرید آن میکنند . برخی ازین ویژگیها که مصارفی خانگی چسب دوطرفه را زیاد کرده است عبارتند از :

آسان بودن کار با چسب دوطرفه
فاقد هر گونه کثیف کاری و لکه انداختن روی دیوار به هنگام چسباندن قطعه میباشد
بعد از جدا کردن قطعه از دیوار نیز ردی از خود به جا نخواهد گذاشت ( برای خرید چسب مناسب دیوار تماس بگیرید )
هزینه های مقرون بصرفه چسب های دوطرفه نیز دلیل دیگر آن است چرا که مصرف چسب کاملا بهینه میباشد
و در نهایت میتوان به سیو کردن چسب باقی مانده اشاره کرد که بر خلاف چسب های مایع کافیست برای استفاده کردن مجدد رول چسب را باز کنید ( فاسد نمیشود و کیفیت خود را در انبار کردن از دست نمیدهد )