کاربردهای چسب اکریلیک

کاربردهای چسب اکریلیک

اهمیت استفاده از چسب های اکریلیک

چرا استفاده از چسب های اکریلیک ؟ چسب های اکریلیک چه خصوصیات و ویژگی هایی داشته که موجب محبوبیت و پر فروش بودن آن شده است ؟ این محصول قابل استفاده درمتریال های مختلف مانند فلز , شیشه , سرامیک …., قدرت چسبندگی بالا , مقاوم در برابر نور خورشید , خاصیت انعطاف پذیری , برخوردار از مقاومت بالا در برابر فشار , دارای تنوع رنگی و… می باشد .

انواع چسب های اکریلیک و کاربردشان

چسب ها یکی از پر کاربردترین مواد هستند که هنگام شکستگی , پارگی اشیا مورد استفاده قرار میگیرند حتما برای همه ما پیش آمده است که در منزل یا محل کار این اتفاق رخ داده و شی یا وسیله ای بشکند بنابراین چسب ها یکی از ضروریات در هر منزل و محل کاری محسوب می شود که می توانند گره گشای کار ما باشند این محصولات به شکل های مختلف ساخته می شوند از جمله چسب های بسیار مستحکم و مقاوم چسب اکرولیک است که در اشکال خمیری , مایع و نوار چسب ساخته می شود این نوع در آب حل نشده و در الکل منحل نمی شوند.

چسب های اکریلیک نواری

از انواع چسب های اکریلیک چسب های نواری هستند کاربرد چسب های اکرولیک نواری در اتصالات لباس و پارچه می باشد این نوع چسب ها را می توان در یک سو یا دو جهت محل اتصال استفاده نمود .

چسب های اکریلیک مایع

یکی از پر استفاده ترین چسب های اکریلیک نوع مایع این محصول است که توسط برس و یا پارچه ای نم دار مورد استفاده قرار میگیرند بیشترین کاربرد های چسب های اکریلیک مایع استفاده در امور نجاری , تزئینات , ترمیم اسباب و اثاثیه و…. کاربرد دارند .برای نتیجه یهتر از این محصول حتما در ابتدای کار محل اتصال را تمیز نمایید .

چسب های اکریلیک خمیری

این نوع چسب ها به شکل خمیر مانند درون تیوپ قرار میگیرند کاربردهای چسب اکریلیک از نوع خمیری به عنوان پر کردن درزها و اتصال قطعات فلزات , شیشه , چوب , و…. استفاده می شود .استفاده از این نوع به همراه چسب های نواری باعث چسبندگی با قدرت بالا در اتصال ابزارات می شود .

طرز استفاده از چسب اکریلیک

در ابتدای استفاده از چسب های سیلیکونی در ابتدا محل اتصال را با خراشیدن توسط برس یا چاقو از هر گونه جرم تمیز نموده , توسط چسب در محل پوششی ایجاد کنید و دقت نمایید که اطراف محل کثیف نشود در ادامه سر کاتریج سیلیکون را به اندازه متوسط و مورد نیاز برش دهید تا چسب بیش از اندازه خارج نشود حال کاتریج را درون پمپ جایگذاری نمایید کاتریج را در بالای محل مورد نظر با زاویه 45 درجه قرار داده و چسب را روی محل اعمال کنید برای نتیجه بهتر و سطوحی یکنواخت چسب را توسط کاردک روی محل صاف نمایید .

فروش چسب اکریلیک ارزان و با کیفیت

این مجموعه عرضه کننده انواع چسب های صنعتی به خصوص چسب های اکریلیک در اندازه و اشکال های مختلف متناسب با کار شما چسب های خمیری , نواری و مایع را با مناسبترین قیمت عرضه می دارد چسب های اکریلیک بر پایه رزین بوده که با عنوان چسب فوری نیز شناخته می شوند همانطور که در ابتدا اشاره شد این چسب ها بر پایه الکل بوده و در آب حل نمی شوند بهترین چسب های اکریلیک را با مناسبترین قیمت از ما بخواهید.