کاربرد چسب دوطرفه در ساعت پازلی

کاربرد چسب دوطرفه در ساعت پازلی

انتخاب رنگ مناسب برای ساعت پازلی

ساعت های پازلی زیبایی دکوراسیون را بسیار بالا خواهند بر نوعی از آنها با حروف خاصی یا اشعار زیبایی طراحی شده اند که تاثیر زیادی در زیبایی محیط دارند گاهی با استفاده از قاب های تکراری و یا فضای خالی فضایی خسته کننده برای افرد خانواده ایجاد می کنند که اگر بتوانید ساعت ها را نسبت به سلیقه خوردتان از رنگ های مورد علاقه و زیبا تهیه کنید می تواند در روحیه افراد هم تاثیر گذار باشد رنگ های هر کدام چه استفاده از رنگ سرد و چه از رنگ گرم می تواند شخصیت شناسی هر یک از افراد را بیان کند از طرفی دیگر رنگ ساعت را طوری انتخاب کرد که با رنگ اثاثیه و چیدمان اتاق یا سالن همخوانی داشته باشد یا در اصطلاح ست باشند گاهی افرادی در انتخواب رنگ دوست دارند از رنگ متضاد استفاده کنند که این هم سلیقه آنها را بالا می برد.

کاربرد چسب دوطرفه در ساعت پازلی

امروزه با وجود انواع ساعت ها در روبرویمان مانند تلویزیون ، تلفن همراه و حتی ساعت های مچی و…باز هم ساعت های دیواری جایگاه خود را حفظ کر ده اند . یکی از جدیدترین نوع ساعت ها که امروزه از محبوبیت بالایی در بین افراد شیک پسند برخوردار است ساعت پازلی است این ساعت ها که معمولا با نام ساعت های کلاسیک نیز شناخته شده اند دارای چندین تکه و در رنگ های مختلف می باشند تکه های جدا شده این ساعت باید با دقت زیادی بر روی سطح دیوار چیده شوند معمولا آنها ازانواع جنس های مختلف مانند سنگ مرمر ، چوب ، پلاستیک ، فلز و اکریلیک تولید می شوند اما هر یک ازتکه ها باید به طور جداگانه ای به دیوار متصل شوند ساعت پازلی ترکیباتی شبیه تکه های پازل دارد که باید به طور مرتب هریک سر جای خود قرار گیرد در انتخاب رنگ های پازل باید دقت لازم را داشته باشید رنگبندی پازل ها بهتراست با دکوراسیون خانه همخوانی داشته باشد تا جذابیت بیشتری در دید بیننده ایجاد کند . حال شما برای ساخت ساعت پازلی باید به فکر بهترین چسب دوطرفه باشید .

ابعاد ساعت های پازلی

ساعت پازلی می تواند دید بیشتری در محیط خانه و اداره نسبت به انواع ساعت های دیگر داشته باشند اما هنگام خرید به کیفیت و کارایی محصول دقت لازم را داشته باشید مسلما یک برند معتبر می تواند مدت زمان بیشتری در مصرف از ساعت ها ارائه دهند و حتی طراحی آنها طبق بروزترین مدل ها خواهد بود زیرا این ساعت ها گزینه مناسی برای زندگی های مدرن امروزی است آنها بسیار سبک و کم حجم هستند و ابعاد شان می تواند متناسب با فونت ، اعداد و یا شعر یا جملاتی که برای طراحی آنها به کار رفته است با هم متفاوت باشند تا کنون بیش از هزار مدل در تولید و طراحی ساعت پازلی در نظر گرفته شده است که می تواند سلیقه هر یک از افراد را ارائه دهند.

بهترین متریال برای ساخت ساعت پازلی

از آن جایی که ورق پلکسی در برابر رطوبت مقاومت دارد وهیچ گاه رطوبت و بخار را به خود جذب نمی کنند وهمچنین در برش لبه های آنها با عدم سوختگی مواجه خواهند شد یکی از پرکاربرد ترین متریال برای ساخت ساعت های پازلی است که نه تنها در ساخت ساعت بلکه بسیاری از وسایل تزیینی را با آنها تولید می کنند .

بهترین چسب دوطرفه برای ساعت پازلی چیست ؟

ساعت های پازلی در کل قطعات سبکی هستند و نیازی نیست که از چسب های ضخیم و گران قیمتی استفاده شود . اما این مهم است که برند چسب دوطرفه شما باید آلمانی باشد تا بعد از مدتی شاهد افتاده و کج شدن قظعات از روی دیوار نباشیم . ما 5 برند چسب دوطرفه المانی در چسب پیشگام موجود داریم که تولید کنندگانی که در زمینه تولید و خدمات مرتبط با ساخت و مونتاژ ساعت پازلی و لوازم تزییناتی و استیکرهای اتاق خواب کودک فعالیت دارند میتوانند از ما نمونه چسب هایی را دریافت کنند و نتیجه نهایی کار را برای خرید چسب مورد تایید اعلام کنند . جهت دریافت نمونه چسب دوطرفه به برگه تماس با ما مراجعه کنید و با ما تماس حاصل نمایید .