کاربرد چسب دوطرفه در نوار درزگیر

کاربرد چسب دوطرفه در نوار درزگیر

چسب دوطرفه در نوار درزگیر درب و پنجره

در زمستان اگر توجه کنید بیشترین سرمای ورودی خانه از پنجره ها و درب ورودی ایجاد میشود . همه ما تجربه سرمای شدید پیرامون پنجره ها را تجربه کرده ایم و یا برای ما پیش آمده است که نتوانیم در اطراف درب ورودی دور از احساس سرمای بیرون ثابت بمانیم . بیشترین توصیه ای که برای عایق بندی درب و پنجره ها به ما پیشنهاد میشود این است که از نوار درزگیرهای چسبدار استفاده کنیم اما این را بدانید که بهترین مقاومت چسب ها برای این نوار درزگیرها چسب دوطرفه دارد . تولید کنندگان نوار درزگیر میتوانند با خرید چسب دوطرفه آلمانی از چیش پیشگام بهترین برند نوار درزگیر را به بازار و مصرف کنندگان ارائه دهند .

در انواع نوار درزگیرها به خصوص نوار درزگیر درب و پنجره و خودرو از چسب دوطرفه استفاده میشود . دلیل استفاده از چسب دوطرفه در این نوارها تمیزکاری بیشتر و چسبندگی یکنواخت و صرفه جویی در هزینه ها میباشد که تا هم از نظر آببندی و هم از نظر ظاخر و زیبایی کاری بتوان بازدهی بهتری در کار داشت. میتوانید جهت خرید چسب دوطرفه های آلمانی با ما تماس بگیرید تا در متراز و هر میزان چسب دوطرفه اورجینال که نیاز کار شما عزیزان است با قیمت دست اول شما را همراهی کنیم . همراه ما باشید با کاربرد چسب دوطرفه در نوار درزگیرهای مختلف :

چسب دوطرفه در نور درزگیر درب و پنجره
چسب دوطرفه در نوار درزگیر خودرو
چسب دوطرفه در نوار درزگیر یونیت های بهداشتی و صنعتی
چسب دوطرفه در آببندی های کانال کولر ، کانال های اضافه منزل و محیط کار

چسب دوطرفه برای نوار درزگیر خودرو

در صورتی که هر روز از خودرو شخصی خود استفاده می کنید احتمالا به مشکل سر و صدای درون خودرو مواجه هستید این سرو صدا یکی از مشکلات رایج در خودروهاست که آزار دهنده نیز هست یکی از پر استفاده ترین وسیله در خودرو که به منظور جلوگیری از سر و صدا , گرد و غبار عبور مایعات از سطحی مورد استفاده قرار میگیرد نوار درزگیر خودرو می باشد این نوار به خوبی درب را عایق بندی می کند و مورد استفاده در تمامی مدل های خود همچنین خودروهای داخلی و خارجی می باشد .

اهمیت استفاده از نوار درزگیر خودرو
ویژگی های بهترین درزگیر نواری ماشین
پر استفاده ترین درزگیر خودرو
خری نوار درزگیر خودرو با کیفیت وارزان قیمت

اهمیت استفاده از نوار درزگیر خودرو

استفاده از نوار درزگیر خودرو نه تنها مانع به گوش رسیدن سر و صدای ناشی از حرکت چرخ ها و حرکت باد و سایر سر و صدا از بیرون می شود بلکه مانع از ورود گرد و غبار و خاک ؛ مانع عبور آب باران و برف به درون کابین شده همچنین از برخورد درب با بدنه نیز جلوگیری می کند .

ویژگی های بهترین درزگیر نواری ماشین

برخوردار از کیفیت و دوام بالا
نوارهای تحت فشار پاره نشود
حالت ارتجاعی نوارها پایدار باشد
از ورود صدا , گرد و غبار و نفوذ آب به کابین جلوگیری کند

پر استفاده ترین درزگیر خودرو
موم درزگیر خودرو :

موم درزگیر خودرو بر پایه آب بوده که دارای خاصیت انعطاف پذیری می باشد این نوع پوشش نقش عایق را در مقابل عواملی مانند سر و صدا رطوبت و نفوذ گردو غبار به درون ماشین دارا است این نوع در اکثر نواحی اتومبیل که نیاز مند عایق کاری , صداگیری و چسبندگی دارند استفاده می گردد .
نوار درزگیر لاستیکی خودرو :

نوار درزگیر خودرو حالتی جامد و نرم دارد که انعطاف پذیری آن موجب می شود تا این محصول در برابر شکستن و ترک خوردگی مقاوم باشد اما این نوع به مرور زمان پوسیده شده و باید که تعویض شوند .
درزگیر فومی خودرو :

نوعی دیگر از پر استفاده ترین از انواع درزگیر هاکه بیشترین استفاده در صنعت اتومبیل و ساختمان سازی را دارا می باشد استفاده از درزگیر های فومی است .زیرا فوم ها ماده قدرتمند و قوی برای درزبندی و عایق بندی محسوب می شوند .
درزگیر الاستومری :

جنس این نوع نوار درزگیر از متریال الاستومر می باشد که برای درزگیری بین پنجره و درب ها همچنین فضای خالی بین کانال های کولر استفاده می گردد همچنین از این محصول در صنعت خودروسازی نیز برای درزبندی درب ها , صداگیری داشبورد و صندوق اتومبیل استفاده می شود .
خرید نوار درزگیر خودرو با کیفت و ارزان قیمت

شما می توانید بهترین درزگیر های خودرو با صداگیری فوق العاده را اعم از درزگیر مومی , درزگیر نواری , درزگیر فومی و یا درزگیری چسبی را با بالاترین کیفیت , معتبر ترین برند از جمله سایلنت لاین , راد اسپرت و….در بهترین قیمت از ما بخواهید قیمت این محصول با توجه به نوع آن و برند تولید کننده متفاوت می باشد .