چسب برزنتی
چسب برزنتی

چسب برزنتی 

چسب برزنتی برای همپوشانی نقاط درز و اتصال دو مقطع و نیز گاه برای هواببندی یا آببندی درز اتصال دو شئ از نوار چسب برزنتی استفاده می گردد. 

از این نوارچسب در نقاط اتصال عایق الاستومری که بر سطوح تجهیزات سخت افزاری تهویه مطبوع (مثل سطوح بیرونی و داخلی کانال های هوا) و نیز درزهای عایق الاستومری لوله ای مثل سطوح لوله های آب سردوگرم در موتورخانه ها به وفور استفاده می گردد. 

البته شایان ذکر است از نوار چسب برزنتی صرفا در نقاط اتصال انواع عایق الاستومری استفاده نمی شود بلکه نوار چسب برزنتی کاربرد وسیعی در صنایع مختلف مثل هوابندی یا آببندی انواع لوله خرطومی هوا،لوله های جاروبرقی،پیستوله های بادی،سیستم های لوله کشی فاضلاب و صنایع مرتبط با موارد یادشده دارد. 

کاربرد:

چسب برزنتی دامنه کاربرد این نوارچسب در صنایع مختلف و نیز بطور مشخص در صنعت تهویه مطبوع و تاسیسات ساختمانی،گروه صنعتی تهویه فراز را بر آن داشته است در ارایه ی انواع نوار چسب برزنتی مرغوب در طول سالیان متمادی پیش قدم باشد. 

با توجه به استفاده گسترده از این  وار چسب برای درزبندی نفاط اتصال انواع عایق الاستومری (درسیستم های کانال هوا و لوله های آب)، استفاده از آن در صنایع یادشده در سیستم های برودتی و حرارتی، بدون محدودیت و به هر میزان امکانپذیر است و کیفیت بالای نوارچسب برزنتی باعث شده به راحتی در برابر حرارت و سرما مقاوم و قابل کاربرد باشد.

ویژگی:

چسب برزنتی چسبندگی بالای این نوارچسب و نیز طول عمرمفید و بالای نوارچسب برزنتی موجب گردیده میزان استقبال از آن در پروژه های مختلف بطور روز افزون گسترش یابد. 

این نوار چسب به لحاظ مقاومت طولی در زمان کشیدگی دارای مقاومت خوبی می باشد و دقیقا به همین خاطر به هرمیزان که کشش نوارچسب برزنتی در زمان چسباندن این نوار چسب بیشتر گردد،علاوه بر عدم پارگی نوار چسب برزنتی بر میزان چسبیدن نوار چسب برزنتی بر سطح موردنظر نیز افزوده می شود.