چسب UV و حرارتی


به علت وجود آنتی یو وی در این چسب ها یک مورد بسیار مناسب و پر مصرف برای استفاده در گلخانه ها می باشد ، یکی از خصوصیات اصلی این چسب مقاوم بودن آن در برابر نور خورشید، رطوبت و گرما می باشد .

قدرت چسبندگی بسیار خوبی دارد .

در برابر کشش و فشار مقاوم است .

مانع رسیدن رطوبت و آب به سطوح می شود یک چسب مقرون به صرفه برای کارهای گلخانه ای می باشد .

گلخانه‌ها به دلیل اینکه از پلاستیک ساخته می‌شوند معمولا در شرایط آب و هوایی سخت مانند باد، باران، برف و… آسیب می‌بینند و قسمتی از آنها پاره می‌شود که برای حفظ سلامت گیاهان داخل باید به سرعت ترمیم شود.

تعویض کل پلاستیک گلخانه کار بسیار پرهزینه و وقت‌گیر می‌باشد بنابراین صرفه‌ی اقتصادی ندارد و در صورت عدم ترمیم نیز خسارت‌های بالایی به محصولات وارد می‌کند.

امروزه با کمک چسب‌های مخصوص، ترمیم گلخانه به راحتی انجام می‌شود. اما کیفیت و ماندگاری چسب‌ها بسیار مهم می‌باشد.

چسب یو وی گلخانه مناسب برای ترمیم و پوشش نقاط آسیب دیده پلاستیک گلخانه ها میباشد. آسیب های ناشی از پاره شدن پلاستیک یا نایلون گلخانه به هر دلیلی مثلا وزش باد شدید با استفاده از این چسب یو وی به راحتی و با صرف کمترین هزینه و کمترین زمان برطرف میشود و نیازی به تعویض نایلون گلخانه ندارد.

طریقه ی استفاده

به این صورت است که ابتدا قسمت آسیب دیده نایلون را با یک دستمال تمیز کرده تا گرد و غبار از سطح آن پاک شود و خاصیت چسبندگی بین نایلون و چسب بیشتر باشد، سپس چسب را باز کرده و چند سانتی متر (3 الی 4 سانتی متر) از چسب، در واقع تا جایی که با انگشتان دست در تماس است را اضافه تر از قسمت آسیب دیده نایلون قرار داده و تا جایی که مد نظر است روی سطح نایلون کامل می چسبانیم بعد از اتمام کار قسمتی را که از اول اضافه گذاشته بودیم هم سطح با لبه برش میدهیم.