چسب ترمیم مو
چسب ترمیم مو

چسب ترمیم مو

موبازار عرضه کننده محصولات کمپانی walker tape در ایران می باشد .این شرکت با عرضه محصولات اصلی کمپانی و با نازلترین قیمت در بازار قصد دارد که همواره زمینه رضایت شما را فراهم سازد ..

ما خرسندیم از این که توانسته ایم در این چند سال رضایت اکثریت مشتریان گرامی جلب نموده و همواره در تلاش هستیم که بهترین و بروزترین لوازم ترمیم مو را به دست شما مشتریان گرامی برسانیم .

هم اکنون تماس بگیرید.

کلاه گیس

ابتدا ما باید با خود معقوله ی ترمیم مو آشنا شویم تا بتوانیم لوازم ترمیم مو را شناخته و استفاده نماییم . ترمیم مو روشی است که بر روی سر انجام می پذیرد و نیازی به جراحی ندارد. پس در یک جلسه و بدون خونریزی شما مشکل کم پشتی و ریزش موی خود را حل می نمایید. اصلی ترین لوازم ترمیم مو خود پروتز مو می باشد که در ایران به نام کلاه گیس شناخته شده است اما نگاه منفی به این نام همه را به این باور رسانده که کلاه گیس بر روی سر یک شی سیاه و کاملاً مشخص می باشد. بیایید با مثالی که می زنیم تصویر این مسئله را روشن تر و واضح تر توضیح دهیم شما زمانی که موهای سرتان کم پشت می شود یا دچار ریزش مو می شوید شخصی به شما پیشنهاد استفاده از کلاه گیس را می دهد اما شما نمی پذیرد و می گویید تنها زمانی حاضر به استفاده از کلاه گیس هستید که مانند فلان بازیگر در فلان فیلم باشد پس خواهید دید که کلاه گیس آن شی سیاه و مصنوعی نیست و همزمان با پیشرفت علم در این زمینه نیز دستاوردهایی حاصل گردیده است.

پروتز مو

در ایران برای اینکه کلمه ی منفی کلاه گیس استفاده نشود از کلمه ی پروتز مو استفاده می شود و بسیاری از افراد حاضر نیستند این حقیقت را بپذیرند که این همان کلاه گیس است ولی باور ما غلط می باشد که فکر می کنیم کلاه گیس یه شی سیاه مشخص بر روی سر است. پروتز های مو ارائه شده توسط شرکت ما کاملا طبیعی بوده و با توجه به تخصص کارشناسان ما مو شما پس از ترمیم دارای خط رویش بوده و با یکبار امتحان محصولات مو متوجه این خواهید شد که امروزه کلاه گیس یا همان پروتز مو معنای جدیدی پیدا کرده است .